Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az Egri Gárdonyi Géza Ciszterc...

Az Egri Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium tényleg ennyire szigorú?

Figyelt kérdés
A vallást mennyire veszik komyolan? Ha a hasam ki van már szólnak érte? A koli milyen?

#középiskola #Eger #Gárdonyi #Gárdonyi Géza ciszterci gimnáziumoli
2023. okt. 7. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Na, de miért van ki a hasad?! Jón a hideg, öltözz fel rendesen!
2023. okt. 8. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Miért van ki a hasad? 3as ikrek és nem fér el a pulcsiban?
2023. okt. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Úgy hallottam komolyan veszik, minden vasárnap kell templomba menni és első és utolsó órán 10 perc imádkozás van, meg nem szeretik ha szakadt nadrágba vagy olyan ruhába vagy amiben kilóg a hasad. A koliról nem tudok, de a kaja elvileg jó nagyon. A tanítás nem rossz, de ha Egerben akarsz jó iskolában tanulni, akkor én a Szilágyit meg a Gárdonyit tudom ajánlani, mert ez a két legjobb iskola. De nézz szét még mert Egerben minden iskola elégé különbözik a másiktól.
2023. okt. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem ilyenkor lenne kint hasam


Köszönöm 3-as!

2023. okt. 8. 10:34
 5/8 anonim válasza:
66%
A legszigorúbb egerben. Ha ez zavar inkabb valaszd a szilagyit. Az is eros tanulmanyilag de nem katolikus. Egy katolikus iskolaban mindig vannak olyan szabalyok amik egy allami iskolaban nem vonatkoznanak rad. Akik a gardonyiba mennek tobbnyire ezt elfogadjak mert amugy nagyon kozossegi iskola. En ebben nem voltam partner es senki nem allt velem szoba. Persze lehet csak az en osztalyom volt ilyen.
2023. okt. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem ajánlom senkinek. Borzasztóan rád erőltetik a vallást, és mindenért szaktanári jár.
2023. okt. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én gárdonyis vagyok.

Szaktanárit nem gyakran írogatnak be ezért, de szóvá teszik, van amiért jobban szólnak. Havonta 1x van osztálymise és általában első órában ima+hittanóra.

Meg még pár iskolai mise.

Tanulmányilag viszont nagyon jó és tényleg egy nagy közösségnek

jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
egy nagy közösségnek mondható szerintem. *
jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!