Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BME matek nulladik zh?

BME matek nulladik zh?

Figyelt kérdés
Nem lett meg a nulladik zhm. Így buktam az egész matekot? 23 pontom lett, 24 a ponthatár, van esély hogy átengednek?

dec. 14. 19:21
 1/7 steven95 ***** válasza:
100%

Nem engednek át,amikor BME-s voltam akkor aki ezt bukta, fel kellett venni egy 2 kredites tárgyat, ami direkt ilyen gimis ismétlő volt. Tehát lesz egy plusz tárgyad, ott végigveszitek azt amit kell tudni a zh hoz, és akkor írtok majd egy újat.

Egyébként meg aki "okos" felvette akkor is mikor sikerült neki a 0. mert plusz kredit..., bár be kell járni rá.

dec. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"23 pontom lett, 24 a ponthatár, van esély hogy átengednek?"


A 23 kisebb, nagyobb vagy egyenlő szerinted a 24 ponttal? Mivel megbuktál a 0. zh-n ezért most jófej leszek és elárulom, hogy kisebb, ami azt jelenti hogy nem érted el a minimum ponthatárt a zh abszolválásához, annak pedig természetesen az a következménye, hogy NEM engednek át rajta, mivel a sikeres teljesítés feltétele az előírt minimális ponthatár elérése.

dec. 15. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Amúgy komolyan az egész matek bukta? Én analízisből 80%-kkal megyek vizsgázni, de a 0. Zh nekem sem sikerült. Én másik egyetemre járok
dec. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 steven95 ***** válasza:
A zh-n nem engedik át ha 24től van meg és 23 pontja van :"D, de nem bukta el a matek tárgyat.
dec. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Na a mai ha jól kalkulálok akkor sikerült. De vicc, hogy ez nehezebb, mint a egyetemes matek
dec. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 budai_lány ***** válasza:
52%

"Na a mai ha jól kalkulálok akkor sikerült. De vicc, hogy ez nehezebb, mint a egyetemes matek"


Nehezebb mint az egyetemes matek...? Majd ha parciális integro-differenciálegyenletrendszereket kell megoldanod görbületi tenzorok kiszámításához vagy Hilbert-térben definiált komplex hullámfüggvényekkel írod le a kvantumállapotokat akkor majd jusson eszedbe ez a magasröptű kijelentésed...

dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát amit ebben a félévben vettünk (deriválás, integralas stb) ahhoz képest jóval nehezebb volt. De nemcsak én vagyok így, a csoport több, mint 3/4-e.
dec. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!