Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Óbudai Egyetem építészmérnöki...

Óbudai Egyetem építészmérnöki szak?

Figyelt kérdés

A fizetés, a munkaidő, elhelyezkedés stb. számomra lényegtelenek, nem a pénzért jelentkezek, ha az számítana elmennék targoncásnak.


Elsősorban az érdekelne, hogy milyen tantárgyak vannak első évben és milyen rajz és matematikai készségek szükségesek, és örülnék valami iránymutatásnak, hogy miket gyakoroljak ezeket illetően.


dec. 20. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Majd hozzàértőbbek válaszolnak nekem csak egy dolgon akadt meg a szemem. Fizetés és elhelyezkedes nem számít? Ilyet csak egy gyerek ìr aki álmodik a világról, nem egy felnőtt ember aki palyavalasztas előtt àll.
dec. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem mindenki materialista proli.
jan. 14. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!