Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Metropolitan Egyetem...

Budapesti Metropolitan Egyetem mennyire utokepes suli?

Figyelt kérdés
Kepzes minosegere lennek kivancsi (kommunikacio es mediatudomany) Es nem tudom, hogy ha elered az adott ponthart akkor is tandijat kell fizetni?

dec. 26. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
A kommunikáció és média”tudomány” eleve humbug szak, alibi képzés mindenhol. A médiához elég egy érettségi, lehetőleg angol nyelvtudás, beszédtanár, szerkesztőségi gyakorlat meg persze jó kapcsolatok, meg nem árt, ha csaj vagy és jól nézel ki… A METU még az egyetemek között is nagyon gyenge. Szóval az általad említett képzés az elmegy kategória, nem ezzel leszel a következő magyar Nobel-díjas, de nagy valószínűséggel még médiasztár sem (amihez tényleg nem kell kommunikációs képzés, csak egy beszédtanár meg jó kapcsolatok).
dec. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Himi-humi egyetem himi-humi szakja.
dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%

Minden papír annyit ér, amennyit te kihozol belőle.

Legtöbb ember aki itt veri a Corvinusos papírjára gyakorin, valószínű valami excelezős munkából megy nyugdíjba, nagy életcél.

dec. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

Nézegettem én is a METU-t de ahhoz képest hogy nincs akkora neve cserébe igen drága ám itt egy félév…


Inkább egy BGE, MATE, EKKE ha már megyek tanulni mint az.

Maga a szakot nem ismerem, voltak munkatársaim olyan szakokra jártak levelezőin hogy azt sem tudtam létezik olyan (fesztivalon rendezhet be vele termeket meg ilyen baromsagok) szerintem érdemes rákeresned mennyi pénz van benne es neked van-e lehetőséged elérni azt egyszerű polgárként mielőtt belevágsz.



Amugy megjegyzés: asszem pont a METUnak volt botránya hogy átnyomnak egyes embereket, meg most a fidesz miatt is mentek el tanárok onnan. Kétszer sem tartom kizártnak azért van most ott galiba mivel magán a suli, fidesz közeli embereket pénz miatt átnyomnak es pár tanárnak ez mar baromira nem tetszett.

dec. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!