Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesti Metropolitan Egyetem...

Budapesti Metropolitan Egyetem média és kommunikáció szakjáról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Milyen az egyetem, a képzés? Megéri a jelentkezést?

2022. szept. 20. 16:11
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
Egy alapvetően rossz megítélésű egyetem rossz megítélésű szakja. Ha vannak kapcsolataid a területen, és csak annyi kell, hogy legyen valamilyen papírod, akkor jó választás lehet, vagy ha mellette fel tudsz mutatni mást is (speckó nyelvtudás, egyéb képzettségek, releváns tapasztalat), akkor az nyilván javít a helyzeteden, de önmagában nem egy értékes diploma (függetlenül attól, hogy mit és mennyit tanultál érte). Nem fogok elkezdeni mekizni meg büfészakozni, de több ismerősöm is van, aki nagyobb nevű egyetemen végezte el ugyanezt a szakot, és nem diplomás munkakörben dolgozik. A METU pedig nem sokat segít ezen, sőt...
2022. szept. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
A METU nem arról híres, hogy jó egyetem de alapvetően nem javasolnék kommunikáció és média szakot se METU-n se máshol.
2022. szept. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
22%

Secunder egyetem...


Az egyetem legnagyobb előnye, hogy frekventált helyen van.


A szak pedig olyan, amilyen az egyetem.

Arra jó, hogy legyen papír, de valójában semmi tudás nem ragad az ottaniakra... Szóval nem ők lesznek a legpiacképesebbek...

2022. szept. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Sok METus ismerősöm van, akinek jó állása van. Szerintem nem ezen múlik, persze valamennyi plusz, ha mondjuk a corvinuson végeztél, de az is csak pályakezdőként.

Pl, egy marketing ügynökség egy 5 éves tapasztalattal rendelkezőt fog preferálni egy pályakezdő corvinus-os helyett, aki maximum tankönyben látott értékesítést

2022. szept. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!