Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tavaszi szünetben kell gyakorl...

Tavaszi szünetben kell gyakorlatra menni?

Figyelt kérdés
Olyan problémám van, hogy január második felétől gyakorlatra kellene mennem pincérként. De nem nem tudom hogy működik ez az új rendszer, kell tavaszi szünetbe is dolgozni? Mert húsvétra kiutaznék rokonaimhoz németbe és most ezen idegeskedek mert eszembe jutott és kiszámoltam pont gyakorlatos hétnek a vége. Vagy hogyan működik ez, ledolgozhatom? Nem tudom minek kellett variálni… a régi rendszer sokkal jobb volt :(

dec. 31. 10:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A törvény szerint a fizetett szabadságokat elsősorban iskolai szünetekben kell kiadni. Jelezd a munkáltatódnál, hogy tavaszi szünetben szabadságra szeretnél menni, és akkor mondja, hogy ő mit tervezett veled - de valószínűleg szintén szabadsággal kalkulált.
dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm 🙂
dec. 31. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!