Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Keresztféléves felvételi eljárás?

Keresztféléves felvételi eljárás?

Figyelt kérdés

Szerintetek a keresztféléves felvételi pontok mennyit fognak változni az előző évekhez képest? Jelentkeztem mesterre, a tavalyi keresztféléves eljárásban 80 körül volt a ponthatár, most szeptemberben 75.

A felvin már a diploma alapján és a felvételi elbeszélgetés alapján van egy pontom, ami sajnos nem éri el még a 75- öt sem. Viszont szerintem abban még a többletpontok pl nyelvvizsgáért nincsenek benne?! A pontszámításnál elvileg adható azért is pont. Azzal együtt már meglenne a 75 pont, de nem tudom, hogy az is mennyire lenne elég. Főleg hogy az most szeptemberben volt ennyi, nem pedig tavaly februárban. Kicsit most elbizonytalanodtam, hogy így valószínűleg nem lesz meg.



#egyetem #továbbtanulás #iskola #felvételi #mesterképzés #Keresztféléves felvételi eljárás
jan. 1. 13:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!