Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen a tanár egy nappal...

Egyetemen a tanár egy nappal a szóban megbeszélt vizsgaidőpont előtt meghirdetheti a vizsgát Neptun rendszerben?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A hét elején vizsgáztam, nem sikerült. A tanárral szóban azt beszéltük, hogy jövőhét, tehát 2024.01.08, hétfői napon lesz a következő vizsga, azonban nem hirdette meg még mindig. Mennyi idővel a vizsga előtt hirdetheti meg a vizsgát a tanár?
jan. 6. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj a tanárnak egy emailt. Simán lehet hogy elfelejtette.
jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De hétvégén hiába írok neki. Nem nézi meg...
jan. 6. 20:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy van, hogy 36 órával a vizsga előtt már nem lehet feljelentkezni rá és lejelentkezni sem. Nálatok ez mennyi idő? Mert nyilván ha nálatok is pl. 36 óra, akkor a tanár hiába ír ki vizsgát vasárnap este 8-kor hétfő reggel 8-ra, úgyse tudtok jelentkezni rá. Amúgy szerintem valószínűleg elfelejtette, írj rá.
jan. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#3-as vagyok. Hát igen, lehet nem nézi meg az emailjeit hétvégén, de attól még megpróbálhatod, és max. megírja, hogy ha nem most hétfőn, akkor mikor lesz a kövi időpont.
jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nálunk is 36 óra tudtommal. Tököm kivan komolyan...írok neki hétfőn...
jan. 6. 20:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Tehát hétfőn akarsz neki írni, hogy hétfőre írjon ki időpontot ?

Írjál neki most, az pedig tökmindegy hogy hétvége van, max nem nézi meg (időben).

jan. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem azt akarom neki írni, hogy hétfőn hétfőre írjon ki időpontot hanem írjon ki egy K.... Időpontot valamikorra mert ez így felbosszant.
jan. 6. 23:47
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha szóbeli akkor lehet egyszerűen leszóbeliztet téged és beírja a következő vizsgaalkalomra a jegyet. És csak miattad nem akar kiírni plusz egy időpontot.


De persze egy email mindjárt megoldaná a problémádat, max nem olvassa és csak hétfőn válaszol.

jan. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Nincsen következő vizsgaidőpont. Úgy csinálja, hogy nem ír ki előre vizsgaidőpontot, hanem mindig csak egyet. Vizsgakurzuson voltam, mert tavaly szekunder parkinsonizmus miatt orvoshoz jártam, és nem tudtam teljesíteni a tárgyat. Most felvettem v.kurzusnak, elmentem jan 4.-én, nem sikerült, mondta, hogy hétfőn lesz a következő. De nem mondta, hogy mikor, hol, stb, nem mondott semmit.


Alapvetőnek gondolnám azt, hogy hirdessen meg egy időpontot, mert eddig egyetlen egy időpontot hirdetett meg, többet nem. Tudtommal hármat kell neki...nagyon ideges és frusztrált vagyok.

jan. 7. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!