Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szerb Antal Gimnáziumba...

A Szerb Antal Gimnáziumba átlehet iratkozni?7-es vagyok és félévkor átszeretnék menni ez lehetséges?

Figyelt kérdés
jan. 7. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Kicsi az esély. A hetedik évfolyam fel van töltve az új diákokkal. Ha egy középszerű diák vagy egy általános iskolában akkor elhajtanak. Ha már most is egy kisgimiben vagy hetedikes és jó tanuló vagy akkor talán átvesznek.


Persze biztosat csak a SZAG igazgatója tud mondani.

jan. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm már gimibe járok kitűnő voltam minden évben most is ötösre állok mindenből.
jan. 7. 19:46
 3/3 anonim válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy mennyire releváns ez a kérdés még neked, de mivel ennyire jó tanuló vagy, ráadásul gimiben, szerintem valószínűleg átvesznek ;)

Én jelenleg oda járok, és még a mi évfolyamunkra is vettek át máshonnan diákot (6 évfolyamos képzés, 10. osztály)

ápr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!