Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogyan tudom ujra elkezdeni...

Hogyan tudom ujra elkezdeni az iskolat?

Figyelt kérdés
Mivel mar nem voltam tankoteles es problemaim voltak, igy kiiratkoztam az iskolabol amibe jartam. de szeptembertol szeretnek ujra jarni es ugye felveteli kell a sulikhoz amibe menni akarok, es nemtudom hogy mukodik ez. mar a 9. evem elvegeztem egy eve. visszakell mennem az altalanos iskolamba papirt kerni felvetelihez? vagy ez hogyan mukodik?
jan. 9. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a kiválasztott középiskola titkárságán kérdezd meg, hogy ott, abban az intézményben mi az újrajelentkezés előfeltétele, hogy zajlik és pontosan milyen lehetőségeid, kötelességeid vannak, lesznek.
jan. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy rosszul értem, de azért hagytad ott, mert nem voltál tanköteles? Vagy most is valahol máshol tanulói jogviszonyban voltál/vagy?

Ha előbbi, akkor nappalira már nem szoktak visszavenni, de egy kérdést megér a titkárságon.

De aki már túl van a 9.-en azzal biztosan nem íratják újra a felvételit

jan. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!