Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha július 10-én kötöttem...

Ha július 10-én kötöttem szerződést, akkor január 10 vagy 11-én telik le a fél év?

Figyelt kérdés
jan. 9. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha így kötötted a szerződést, akkor jó hülyén kötötted... Illik lezáró dátumot is írni, nem csak annyit, hogy „fél évig él a szerződés”.


Interneten elérhetőek olyan kalkulátorok, amelyek megmutatják, hogy két időpont között mennyi idő telik el. Ha a „fél évet” 183 napnak vesszük, akkor a szerződéskötés dátumától (azt vesszük az 1. napnak) a 183. nap a mai nap, így ez alapján holnaptól már nem érvényes a szerződés.

jan. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez egy k&h számla csak nem akarok feleslegesen bemenni.
jan. 9. 16:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor pedig pláne nem értem, hogy hogyan tudott így egy nemetközi cég szerződést kötni...


Az a legegyszerűbb, hogyha felhívod őket, és tisztázod.

jan. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megakarom szüntetni a számlám. :D akkor még nem tudtam, hogy ennyire várom, hogy felár nélkül lehessen megszüntetni.
jan. 9. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!