Kezdőoldal » Otthon » Albérlet » Most írtunk bérleti szerződést...

Most írtunk bérleti szerződést de július 1 a dátum mivel akkor költöztem be. Bemehetek a hivatalba bejelenteni ezt ideiglenes lakcímnek? Nem lesz baj hogy miért nem mentem július 1-én?

Figyelt kérdés
Szóval nem lesz belőle bajom hogy nem azonnal mentem? Mert úgy tudom néhány napon belül lenne kötelező bejelenteni.
2023. szept. 19. 10:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi baj lenne ebből.
2023. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen senkit nem érdekel, hogy hol laksz ideiglenesen, mert senki nem is fog róla tudni, amíg be nem jelented. Az számít, hogy legyen egy állandó lakóhelyed.
2023. szept. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog érdekelni senkit, hogy miért most mész a hivatalba.
2023. szept. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A bérleti szerződésen nem is az én nevem van, 2020-as, 22-ben jelentkeztem be a címre. A kutyát sem érdekelte.
2023. szept. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy év késéssel jelentkeztünk be, mikor letelt az egy éves szerződés, és megállapodtunk, hogy maradunk továbbra is. Addig nem láttuk értelmét.

Senkit nem érdekelt az egy évvel korábbi dátum.

2023. szept. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!