Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kommunikáció és médiaismeret...

Kommunikáció és médiaismeret mint 5. Tárgy?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ötödik tárgynak a médiát választottam és most miután ténylegesen elkezdtem utánanézni a dolgoknak rájöttem, hogy nagyon kevés helyen fogadják ezt el. Tudnátok írni olyan egyetemeket illetve karokat ahol elfogadják ötödik tantárgyként? (tudom hogy felelőtlenség volt nem utánanézni hamarabb viszont nem gondoltam hogy ilyen helyzetben leszek) Igazából ez nem lustaság volt,angolból pl megcsináltam 11.ben és 5ös lett. Inkább nem fogtam fel a súlyát az utánajárásnak. Nagyon szépen megköszönöm ha tudtok segíteni.

jan. 9. 20:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy a médiát kevés helyen fogadják el, de a kötelező tárgyak közül pl. a matek + töri vagy idegen nyelv + matek nagyon sok helyre jó. Nézz körül a Felvin.

[link]

jan. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!