Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Általános iskola: 96%-os...

Általános iskola: 96%-os témazáró 3-as lett. Ez normális?

Figyelt kérdés

4. osztályban megszokott, hogy egy 96%-os témazáró 3-as?

Egyetemen sem volt ilyen szigorú osztályzat, ráadásul ez duplán számít az átlagba, le is húzta 4.4-re.



jan. 11. 11:09
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Szeretnék, csak telefonszámát nem adja meg, fogadóórát nem hirdet meg a krétában, az iskolába meg nem engednek be a portán. Szóval vagy e-mailt tudok írni, vagy rászánok egy napot az iskola előtt állva, hogy beszéljek vele, amikor hazafelé indul (mert ugye nem tudom mikor végez).
jan. 11. 12:46
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A krétában tudsz üzenetet is küldeni tanárnak. Ha egy hétig nem reagál rá akkor meg felhívod az iskola igazgatóját és tájékoztatod a helyzetről.
jan. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
77%
Gyá ez valami börtön vagy mi? :D Akkor hívja fel a tanárt, hogy jelenése van a portán a szünetben. Próbálj egy kicsit erélyesebb lenni! Én is utálom, de ez a szerencsétlen ország ilyen lett... ha el akarsz érni valamit, mindenért cirkuszolni, meg fenyegetőzni kell, mert ha látják, hogy bátortalan vagy, kicsinálnak, nem fogsz elérni semmit.
jan. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
Az osztályozás elveit az iskola szabályzata tartalmazz. Ez a mérvadó.
jan. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele, ma írtak még egyet és egyből ki is javította, ez lett hármas. A másik az 5-ös lett, csak azt még nem írta be.
jan. 11. 14:53
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nincs meghatározva, hogy hány %-tól milyen jegyet kell adni, főleg, hogy a pontrendszert is a tanár fogja meghatározni"

. Hacsak nem határozza meg a munkaközösség, és írják bele a pedagógiai programba.


"De csak van valami jogorvoslati lehetőség"

. Persze, vigyétek az ombudsmanig... egyébként témazárót hazavihet a gyerek? Azt régen a tanárnak kellett tárolnia.

jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

"Beszéltem vele, ma írtak még egyet és egyből ki is javította, ez lett hármas. A másik az 5-ös lett, csak azt még nem írta be."

. Ma, írta, egyből kijavította, és Te 11-kor már láttad is?

jan. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Ezek szerint igen, erre én sem gondoltam, hogy ilyen gyors lesz.
jan. 12. 12:39
 19/21 A kérdező kommentje:
16 most sok múlik a jegyeken, a gimihez fontos a jó átlag, nagy a túljelentkezés.
jan. 12. 12:40
 20/21 anonim ***** válasza:
95%
#19 ugyanazt az érettségit fogja írni egy "rossz" középiskolában és az ország legerősebb gimijében is. Feleslegesen szivatnád.
jan. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!