Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Aki csak egy diplomát akart,...

Aki csak egy diplomát akart, de nem igazán érdekelte a szak, az mit végzett végül?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy akinek csak annyi volt a vágya, hogy legyen egy diplomája, de nem kötődött különösebben munkához, elvárásokhoz stb, az végül milyen szakot végzett, amit sikerült mégis elvégeznie és milyen volt?

jan. 11. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%

Sosem értettem ezt a hozzáállást:D


De az ilyen ismerőseim többsége vagy komméden, vagy más gagyi bölcsészszakon végzett. Ezekből 1 sosem dolgozott, szült 6 gyereket, a másik 2 bejutott valami irodai melóra, a többi 4 pedig vagy itthon dolgozik kereskedelemben vagy kiment külföldre és sosem használta a diplomáját

jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Köszi, 1-es, ment a zöld! :D


De azokra is kivi lennék, akik ezt megcsinálták, hogy ők hogyan látják.

jan. 11. 21:22
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pénzügy-számvitel szakot végeztem, annyi volt a cél hogy legyen egy diplomám amivel el is lehet helyezkedni épkézláb fizuért, de kimondottan nem érdekelt a gazdasági pálya. Nem volt rossz, számvitelt végül egész szerettem, penzügyi rész inkább meh, de pl. a menedzsment tárgyakat utáltam. Egy évet voltam AP könyvelő aztán SSC-nél, most meg egy multinál vagyok kontroller 3 éve. Jelenlegi munkám szeretem, az AP kegyetlenül unalmas volt.
jan. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi, hármas! :)
jan. 12. 14:21
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemzetközi gazdálkodást
jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Bölcsész BA t
jan. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És volt értelme, 6-os?
jan. 13. 20:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen
jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
8: melyik szakon végeztél és mire mentél vele?
jan. 13. 20:32
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Magyar alapszak
jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!