Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 3 teljes nap alatt fel lehet...

3 teljes nap alatt fel lehet keszulni egy szigorlatra ?

Figyelt kérdés

Igazából maximalista voltam régen, a kiégesem elott lol, de nekem a kettes is tökéletes lesz, mert ez a harmadik targyfelvetelem már, de sajnos eddig halogattam rá a tanulást .

Tehát, lehetseges felkészülni 3 nap alatt kettesre egy szigorlatra?

Nektek sikerült ?

Valami bevált otlet Vagy taktika esetleg?



jan. 12. 00:49
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk takarodj a gyakoriról tanulni, mert ha itt lógsz, akkor biztos nem sikerül.
jan. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 D-Mano ***** válasza:
92%

Nem tudom. De kérdezzük meg Yoda-t! 😃


Tedd vagy ne tedd, de ne próbáld!

-Azaz, ha meg sem próbálod, ÉS ha nem adsz bele mindent, akkor tuti nem fog sikerülni, de ha megpróbálod, és mindent beleadsz, úgy még lehet esélyed felkészülni 3 nap alatt a szigóra, de csak így!


Az erő legyen veled!

-Sok sikert; kéz és lábtörést a felkészüléshez és a vizsgához!


Azért, majd írd meg, hogy sikerült-e a vizsga, és lehetőleg egyből, mert sikeres és sikertelen vizsga esetére is van még egy nagyon frappáns szólásom, ami csak akkor ér valamit, ha nem sokkal a vizsgaeredmény után olvasod. 😉

jan. 12. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen módja van,hogy kiderüljön...Hajrá!!
jan. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően a válaszom nem, aztán még is vannak olyan szigorlataim amikre 4-5 nap után elmentem, meg olyan kollokviumom is, amire másfél nap után, és ugyanígy a fordítottjai is meg van, van olyan is, amire 2-3 hét volt szükséges.


A 2-eshez az kell, hogy szerencsés legyél ebben az esetben. Szóval nyilvánvaló, hogy nem lehetetlen, de többedik tárgy vagy vizsgafelvételnél nem hagyni rá többet mint 3 nap merő butaság volt, elmenni utánna meg pláne. Ebből születnek az olyan nagyképű sztorik, hogy mindenki kapja be, amiért megbuktatott, holott semmit nem tettél azért, hogy sikerüljön.


Ha ki vagy égve, akkor hozdd rendbe magas, passziváltass, vagy menj el szakemberhez, de addig-addig szórakozol, amíg elfogynak a lehetőségeid.

jan. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
94%
Nekem olyan szigorlatom van, hogy van egy írásbeli beugró, és ha az legalább 50 %, akkor mehetsz a szóbeli részére. Egy ilyenre képtelenség felkészülni 3 nap alatt, mert itt nem lehet a szerencsére alapozni az írásbeli rész miatt. Ha csak szóbeli rész van, akkor megtanulsz annyi tételt amennyit csak lehet, és utána imádkozol hogy jól húzzál.
jan. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
:( Nem tudom menne-e. Ebben a félévben a legkönnyebb tárgyra is 6 nap felkészülési időt hagytam (mondjuk nekem nem sok vizsgám szokott lenni).
jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Fu nekem is

Van írásbeli része., amin 61% kell , de azért

Imadkozzatok ertem pls, én is megteszem ertetek <3333

És majd megirom hogy mit ádott a szentlelek😏

jan. 12. 19:30
 8/9 A kérdező kommentje:
Sajnos Nekem is 10 vizsgám van most , ezért is feledkeztem meg erről sajnos..:/
jan. 12. 19:32
 9/9 A kérdező kommentje:
Na de a kommentek alapján minjart diagnosztizalon magam felnőttkori adhdval😫
jan. 12. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!