Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol keressek megfelelő sulit?

Hol keressek megfelelő sulit?

Figyelt kérdés
Egy olyan honlapot keresek ahol talál nekem olyan iskolákat ami számításba veszi az otthonom helyét és ahoz közelit keres, esetleg NYEK-es. Ti ismertek ilyet?

jan. 14. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
jan. 14. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Anno én úgy találtam sulit, hogy a Google térképbe írtam be a megfelelő szót. Pl keress rá egy adott területen belül, hogy gimnázium, vagy középiskola.
jan. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha tudod milyen nyelvet szeretnél tanulni vagy gimnáziumba/technikumba/szakképzőbe szeretnél járni, akkor keress rá az interneten, hogy milyen iskolák vannak az országban. Ezeket általában térképen is ki szokták jelölni. Ezek alapján pedig ki tudod választani a legmegfelelőbbet.
jan. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!