Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha van egy ötletem, és az...

Ha van egy ötletem, és az szeretném ha megvalósulna, akkor hogy keressek arra megfelelő személyt? Hol tudok olyan embert találni akinek készsége, hozzáértése van az adott dologhoz, de kreativitásban hiányt szenved?

Figyelt kérdés
Vannak ötleteim. Olyan személyt keresek aki a munkafolyamatban leli örömét, valamit megvalósítani egy elképzelés alapján.

2023. aug. 1. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%

ChatGPT:


Ahhoz, hogy megtalálj egy olyan személyt, aki hozzáértő az adott dologhoz, de kreatív ötletekkel is rendelkezik, néhány lehetőséget javasolhatok:


Szakmai közösségek: Csatlakozz olyan szakmai közösségekhez, ahol az adott terület szakértői találkoznak. Itt széleskörű tapasztalatokat és kreatív ötleteket találhatsz.

Meetup események: Látogass el olyan Meetup eseményekre, amelyek kapcsolódnak az ötletedhez vagy az adott területhez. Így olyan emberekkel találkozhatsz, akiket érdekel és izgat az, amivel foglalkozol.

Online fórumok és közösségek: Keresd az online fórumokat és közösségeket, amelyek az adott területtel foglalkoznak. Itt megoszthatod az ötleteidet és megtalálhatod azokat, akik szintén lelkesednek az elképzeléseidért.

Művészeti és kreatív csoportok: Ha az ötleteid művészeti vagy kreatív jellegűek, vegyél részt művészeti workshopokon, rendezvényeken vagy csatlakozz kreatív csoportokhoz.

Munkaerőpiac: Hirdess álláslehetőséget, ahol kifejezetten azt keresed, hogy valaki kreatív ötletekkel és lelkesedéssel tudjon segíteni az ötleteid megvalósításában.

Egyetemi vagy oktatási intézmények: Kapcsolatba léphetsz oktatási intézményekkel vagy egyetemekkel, ahol tehetséges diákok vagy kutatók találhatóak, akik szívesen részt vesznek projektekben.

Fontos, hogy a megfelelő személy megtalálásához tisztázd az elvárásaidat és az elképzeléseidet, valamint legyél nyitott az új kapcsolatok és együttműködések felé. Sok sikert az ötleteid megvalósításához!

2023. aug. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%

Ötletekből dunát lehetne rekeszteni.

Nagyjából párszáz olyan ember lehet a bolygón, aki olyan ötletre jön rá, mert magasan specializált kutatási munkát végez, amire lehet piaci kereslet, és más még nem találta ki valami nagyon hasonló iterációban.

Az ötletek 99%a hülyeség, vagy nem újdonság. A maradék 1% 90%-a pedig alapvető operatív dolgok miatt esik szét.

Persze vannak ötletek amik abban a kontextusban újak, vagy ilyesmi, de ezekhez ismét aligha kell ötletgazda, operatív csapat és erőforrások kellenek.


Forrás: innovációs témában írtam a doktorim, innovációs tanácsadással foglalkozik az egyik cégem.

2023. aug. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Ha jó ötlet egyből lenyúlják, te meg hoppon maradsz.
2023. aug. 2. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Ha nem vagy képes úgy tálalni, hogy még én is elgondolkodjak rajta, hogy megkérdezem privátban, hogy mégis mi a témakör, vagy valami (aminek józan ész szerint a nyitóban lenne a helye), akkor ne nagyon fáradj ilyesmivel szerintem! Ez így részedről nagyon erőfeszítéseket elkerülő, becsicskítós alapállásnak tűnik, de mintha része lenne a balekgyűjtő koncepciónak.
2023. aug. 2. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Az otleted egy darab szart se er :) a vallalkozas/befektetes teren egy otlet ara kevesebb mint 0. Te kell fizess azert hogy valaki meghallgassa
2023. aug. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
45%
Hogyha van egy ötleted, de nem tudod megvalósítani, akkor semmit sem ér. Nekem is van egy ötletem, hogy legyen egy olyan szerkezet, ami levegőből kiszűri a szént, ezzel tisztítva a levegőt. Mit ér önmagában ez az ötlet?
2023. aug. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Álmodik a nyomor tipikus esete.
2023. aug. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Valositsd meg te magad.
2023. aug. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%

6-os :)


A levegőben nincsen szén, csak CO2 !

Ezek szerint már valaki megelőzött és kivonta a szenet a levegőből, vagy eleve nem volt benne...


Másrészről CO2 szűrők is már vagy 100 éve vannak.


"Mit ér önmagában ez az ötlet?"---Nyilván semmit sem ér az ötleted!

2023. aug. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem csináljunk világbékét és mentsük meg a bolygót! Vagy mondjon jobbat, aki tud! Ötleten rugózni nettó helybenjárás, rég a lehetőségekre és a következő apró lépésekre fókuszálással kellene teljen a nap.
2023. aug. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!