Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem írtam alá jelenlétit...

Ha nem írtam alá jelenlétit akkor pluszba fizetnem kell mert meg se jelentem és még ráadásként újra fel is kell vennem a tárgyat?

Figyelt kérdés

Szóval vizsgáztam egy tárgyból, többször ebben a vizsgaidőszakban nem is lesz rá lehetőség. Én nagyon izgultam mikor beszedték a lapokat és ezután mindenki felállt és ment is ki a termekből. Mivel a tanár nem szólt és az eddigi vizsgáimon körbeadták a jelenlétit vagy már a vizsga kezdetekor aláíratták velünk én teljesen megfeledkeztem róla.

Beírta hogy nem jelentem meg és valszeg a többi 90 embert is beírta. Ilyenkor semmit nem lehet tenni?



jan. 14. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki egy emailt. Mi nem fogjuk tudni kiszedni a neptunból a beírást. Ha meg beadtad a dolgozatodat, gondolom volt rajta a neved így az alapján tudja ellenőrizni hogy bent voltál.
jan. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Persze írok ezt mindenképp terveztem, de volt már vele egy pár embernek gondja és nem szokott egyáltalán megértő lenni.

Ha vele nem lehet megbeszélni máshoz lehet fordulni?

jan. 15. 00:42
 3/9 anonim ***** válasza:
A dékánhoz.
jan. 15. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk ebbol nem szokott problema lenni. A beadott vizsgaddal igazolod, hogy ott voltal.
jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A vizsga ennek ellenére jól sikerült?
jan. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Vizsgán eleve nem is szokott lenni jelenléti, mert pont hogy minek...
jan. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó nálunk pont, hogy minden vizsgán volt/van
jan. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#5 Teljesen mindegy hogy sikerült. Lefeletetett amire nem keszültem, nagyon durván lecseszett és kettest kaptam. Pedig a dolgozat szerintem ezerszer jobb volt🥲
jan. 18. 14:50
 9/9 A kérdező kommentje:

Persze én hibám, hogy én naív azt gondoltam aláírattja velem a jelenlétit és kész. Mindennek lehordott, ami nem lep meg, de tök szarul esik, mert még látogattam is az óráit, de ő azt mondta hát ez biztos nem így van, ráadásul még a magánéletemben is turkált. Aztán meg sóhajtozott, hogy ő mennyire jólelkű.

Természetesen a legtöbb diák azért kap nála szép jegyeket, mert ugyanazt a feladatsort adja fel évek óta.

jan. 18. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!