Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit csináljak, ha nagyon szar...

Mit csináljak, ha nagyon szar vagyok matekból, 4 pont lett egy próba felvételi, és holnap írom meg a felvételi-t, nagyon Ideges vagyok, mert ha nem vesznek fel , akkor tönkre megy az életem,mit tegyek?

Figyelt kérdés
(a nyelvtan 40 pont lett , csak a matek lett 4 pont)
jan. 19. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
Hát, én azt tudom javasolni, hogy töröld a regisztrációdat, mert 16 év alattiak nem lehetnek regisztrált felhasználók.
jan. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy nap alatt már nem fogsz tudni csodát tenni. Ha ennyire rosszul megy, korábban el kellett volna kezdeni készülni. Típusfeladatok vannak, amik azért egészen jól begyakorolhatóak és jelentős fejlődést lehetett volna elérni. Most már csak annyit tudsz tenni, hogy a legjobb tudásos szerint megírod és talán a magyar felvételivel meg a hozott pontokkal együtt elég lesz, hogy felvegyenek.
jan. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi
jan. 19. 19:11
 4/15 A kérdező kommentje:
És a stressz ellen mit csináljak?
jan. 19. 19:12
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel kizárt, hogy sikerüljön, ezért a legnagyobb nyugalommal engedd el a dolgot az életed nem ezzel fogod elrontani.
jan. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nem fogom el engedni, bízok magamban és de ezzel elrontom az életem , mert ez az alpja
jan. 19. 19:23
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs okod stresszelni, ha ennyire nem megy és csak pár pontot fogsz összeszedni, az már szinte mindegy, hogy 0 vagy 4 pontod lesz. Természetesen nem azt mondom, hogy ne is próbálkozz, de emiatt ne stresszelj. Koncentrálj arra a pár feladatra, aminél van esély, hogy legalább részpontot kapj, ami esélytelen, azt hagyd. Így a maradékra is több idő jut és ráérősen meg tudod őket csinálni. Most még annyit tudsz tenni, hogy jobban átnézd mik szoktak lenne benni, mire érdemes időt szánnod majd.
jan. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm
jan. 19. 19:26
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Jelentkezz olyan suliba ahola magyart duplázzák!
jan. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jo
jan. 19. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!