Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A lányom 43/50 magyar és...

A lányom 43/50 magyar és 35/50 matekot írt, hatosztályosba írta. Szerintetek a mai fiatalokhoz képest ez kb. mennyire jó? A Krúdyba is jelentkezni akarunk, meg a Kölcseyt is kinézte magának. Érdemes beadni a jelit?

Figyelt kérdés
Bízok benne, hogy a fentiek közül vmelyikbe felveszik.. A mostani iskolája nagyon nem jön be.. A nővérét is elvittem onnan..
jan. 20. 18:01
A kérdező szavazást indított:
Mindkettő iskolába adjuk be
Csak Krúdy
Csak Kölcsey
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy az én ismereteim hiányosak a felvételi rendszerrel kapcsolatban, de veszíteni mit lehet azzal, ha eggyel több helyre adja be a jelentkezését?


Ami meg az első kérdésedet illeti, számolj százalékot, illeve nézd meg a tavalyi eredményeket ( [link] Nyilván nem rossz, bőven a felső harmadban van, de az idei eredmények még nem elérhetők.

Meg egyébként is kissé f*szméregetésnek tűnik, hogy másokhoz képest milyen jó ez. A lányod érdeme ez, nem elsősorban a tied.

jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minél több helyre add be, ahová még jó tőletek a tömegközlekedés. Az általános iskolából menekülni kell.
jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2.

Igen, teljesen igazad van. Nagyon-nagyon komoly problémák történnek abba az általánosban, ahova a kisebbik lányom jár, annyira, hogy ő a 12 éves szemével is látja ezt. Nap mint nap panaszkodik.

jan. 20. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
sulinavigator.hu oldalon használd a pontszámolót!
jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!! Felvették a lányomat. Nagyon büszke vagyok rá!
ápr. 4. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!