Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Waldorfosok! Hogyan tanuljátok...

Waldorfosok! Hogyan tanuljátok az idegen nyelveket az iskolában? Körülbelül milyen szinten vagytok belőle? Gimnázium és általános egyaránt érdekel.

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy anyanyelvi tanárokkal, és sokkal hatékonyabban tanulnak ebben a suliban, mint más iskolákban, máshol viszont ennek pont az ellenkezőjét.
2010. okt. 23. 15:39
 1/1 anonim válasza:
Én már 8 éve tanulok Waldorfban és szerintem nagyon jó a nyelv oktatás.Egyszerre tanulunk németet és angolt angolból már sikerült az középfoku nyelv vizsga jövőre pedig a német jön alapfokut szeretném megcsinálni pedig nem vagyok egy zseni.A tanár nem anyanyelvü nálunk 5 évig tanított németországban.Az első 1-2 osztályban verseket és pár szót tanulunk meg meismerkedünk a nyelvel 2-7 társalgás szavak szabályokat tanultuk 8 felkészülés a nyelv vizsgákra.Nem tudom hogy máshol hogy tanulnak nyelvet ezért erröl nem tudok mit írni.
2011. febr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!