Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szakdolgozatnál ha egy másik...

Szakdolgozatnál ha egy másik módszert jobbnak tartok annál, amit én használtam a szakdolgozatomban azt megemlíthetem, vagy hanyagoljam?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy egy nem az egyetemen oktatott módszert használtam a szakdolgozatom készítése során a számítások levezetésére, az akkori tudásommal az tűnt a legjobb megoldásnak.


Viszont bírálói kérdésként megkaptam, hogy hasonlítsam össze a kettő módszert, amit meg is tettem, és összességében ha újra csinálhatnám a szakdolgozatot vagy akkor már az egyetemen oktatott módszert választanám, és szakmailag meg is tudom indokolni, hogy miért.


Ezt megemlítsem a szakdolgozatnál vagy csak a saját pontszámom rontanám vele?


jan. 24. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
29%

Mindig arra válaszolj, amit kérdeznek, mert fölöslegesen belebonyolódhatsz és nem tudsz hirtelen kikeveredni belőle.

Ott azt a módszert tanítják, arról adj nekik számot.

Lehet, oka van, hogy nem a másikat.

jan. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Már leadtad a dolgozatot és arra gondolsz, hogy majd a védésnél, záróvizsgán mi lesz?

Ha ezt a kérdést teszik fel, akkor nyilván válaszolj és jó ha előre felkészülsz. Ha nem kérdeznek rá, akkor semmiképp se kezdj bele megmagyarázni.

jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!