Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet, hogy kollegista leszek...

Lehet, hogy kollegista leszek de sok okbol tartok a kollegiumtol. Panikbeteg vagyok es masok elott az eves sem megy (ne kerdezzetek) emellett emetofobiam van ami nagyon eros. Mit tanacsoltok a kollegiumi evekre?

Figyelt kérdés

2022. júl. 12. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy az albérletet/saját lakást javaslom, vagy legyél bejárós.
2022. júl. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal jobb lenne akkor már albérletbe menni. Szoktak kiadni szobákat egy lakáson belül, inkább 2-3 emberrel lakj akkor már egy lakásban, és akkor annak a díja nagyjából megegyezik egy kollégium árával, de ez nyilván függ a lakás-ház állapotától, elhelyezkedésétől. Szerintem normál esetben csendesebb is.
2022. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Sziaa nem tudom hogy középiskola vagy egyetemi kollégium, mert ha egyetem akkor tényleg lehet tanácsos az albérlet. Lehet jobb lenne lakótársakkal, azért hogyha pánikrohamod van tudjanak segíteni.

Viszont ha nem tudod máshogy megoldani: Én egyetemen és középiskolában is voltam kollégista. Nagyon barátságos emberekkel lehet találkozni akik általában nagyon megértőek:) Szerintem ha nyíltan elmondod a problémáid simán találnak rá megoldást. Nem tudom a pontos körülményeket ezért konkrétumokat nem tudok mondani, de nekem pl. volt egy szobatársam akivel éreztük egymással ha a másik kicsit "besokkalt" vagy olyan hangulatba volt és akkor elmentünk a szobából, hogy magára hagyjuk őt és kerestünk más elfoglatságot:)

2022. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kozepiskolarol van szo, 3. felvehetem veled a kapcsolatot privatban?
2022. júl. 13. 16:03
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
3. vagyok nyugodtan írj:)
2022. júl. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!