Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért kaphattam csak 4-es...

Miért kaphattam csak 4-es szorgalmat és magatartást?

Figyelt kérdés
3,9 -es az átlagom, de majdnem minden órán válaszolgatok, több tantárgyból is járok tanulmányi versenyre. Fogalmam nincs, miért lett 4-es a szorgalmam. Magatartásra azért kaphattam 4-est, mert volt két igazolatlan késésem?
jan. 25. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Szorgalomra 3,9-es átlagra hanyast adnál magadnak? Matematikailag is kellett ehhez az, hogy legyen legalább egy 3-asod. Emellett vagy minden más négyes volt (ami indokolatlanná teszi az ötöst), vagy volt pár ötösöd, viszont akkor is több hármasodnak kellett lennie, hogy a 3,9 kijöjjön.

A magatartást nem tudom, de az igazolatlan késés, esetleg órai beszélgetés simán le tudja húzni 4-esre.

jan. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést te komolyan gondoltad?
jan. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az én sulimban 4.6-tól adják meg azt ötös szorgalmat ha nincs hármasod.


Jelentéktelen dolgokon problémázol. Ki nem kakkantja le a magatartás és szorgalom jegyeket.

jan. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezheted a tanáraidat, ha ilyen fontos a szorgalmi jegyed. Biztos el fogják mondani, hogy mit várnak el az ötösért.
jan. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%
jeezusom, a szorgalomnak, meg az átlagnak semmi köze egymáshoz, nekem is mindig adták a szorgalom 5-öst, holott semmit nem tanultam otthon pluszban, mert nekem az órán elég volt figyelni. De akinek olyanok a képességei, és így 3-4-es, és plusz látszik a szorgalma, az miért nem érdemli meg jobban az ötöst? Sokkal több munkát tesz bele = szorgalmasabb...
jan. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!