Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érettségizni szeretnék biológi...

Érettségizni szeretnék biológiából. Egyedül 30 évesen hogyan oldható meg, a felkészülés és érettségi, ha soha nem tanultam? Csak közgazdaságtant tanultam gimiben.

Figyelt kérdés
Ergó nem biológiât.

jan. 26. 15:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megveszed valamelyik középiskolai biológiakönyvet, és tanulsz. Plusz csinálgatod az eddigi érettségi feladatsorokat. Gondolom, a Youtube-on is van anyag. Ha sehogy sem boldogulsz, akkor pedig magántanár.
jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Bioszférán amik fent vannak anyagok azok elég jók, én azokból + a panemsulis könyvből készülök. De a Mozaikos könyveket is sokan ajánlják. Régebbi biosz érettségiket pedig mindenképpen oldj meg, az oktatási hivatal honlapján fent vannak javító kulccsal együtt

Ha felkészültél, akkor pedig a kormányhivatalban tudsz jelentkezni érettségire. Az őszire szeptember 5, a tavaszira február 15 szokott lenni a határidő. Az érettségi ára évente változik így erre is érdemes figyelned

jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szuperek vagytok. Köszönöm a válaszokat.
jan. 26. 16:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!