Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van lehetőség gyakornoki...

Van lehetőség gyakornoki pozícióban dolgozni, ha a mesterképzést levelező tagozaton végzem el?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam az utóbbi időben azon, hogy nappali vagy levelező képzésben érné-e meg jobban elkezdeni a mesterképzésemet csinálni. Kezdetben kifejezetten levelező tagozatra szerettem volna járni, azonban sokkal nehezebben tudnék mellette gyakornoki munkára felvételt nyerni, mivel a legtöbb cég nappali, aktív hallgatói jogviszonyt kér. Sajnos az első helyen megjelölt egyetemem nem indít nappali képzést, így kizárásos alapon csak levelezőre tudok jelentkezni. Mivel az adott tanulmányi területemen tapasztalatom még nincs, nagyon fontosnak találom, hogy felvételt nyerjek egy gyakornoki pozícióra. A válaszokat előre is köszönöm mindenkinek.

jan. 27. 15:02
 1/1 anonim ***** válasza:
79%

"mivel a legtöbb cég nappali, aktív hallgatói jogviszonyt kér. "


Én eddig még csak nappalist fogadók hirdetéseivel találkoztam, tehát szerintem nincs.

jan. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!