Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy kell értelmezni a kredite...

Hogy kell értelmezni a krediteket?

Figyelt kérdés

Elvégeztem egy foksz képzést most pedig az alapszak utolsó félévében vagyok.


Tanulmányi és vizsgaszabályzatban az áll, hogy 210 kreditet kell teljesíteni. Nekem jelenleg 212 van meg és a tavalyi órarendből 1 tárgy hiányzik, ami 7 kredit. Illetve van most +1 tárgy még csak a tárgyfelvételnél ami az eddigi órarendekben nem volt benne, szintén 7 kredit (Órarend még nincs, de gondolom hogy kelleni fog, ha a tárgyfelvételnél megjelent)


Ha 219 kredittel végzek ( vagy ha kell a +1 tárgy is 226 kredittel) az úgy rendben van?


Amiket felvettem minden kötelező tárgy volt, csak volt olyan, hogy 3. félévben elvégeztem az 5. félévről egy adott tárgyat aztán, mire ténylegesen 5. félévhez értem, az a tárgy nem volt benne az órarendben, de a kreditbe beszámít.


(Fix órarend van, nem én állítom össze)


jan. 29. 12:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!