Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen minden felevben be...

Egyetemen minden felevben be kell mutatkozni az uj oktatoknak?

Figyelt kérdés
jan. 29. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatokon általában igen.

Előadásokon nem.

jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk eddig nem kellett bemutatkozni az új oktatóknak, még gyakorlaton sem. (5 féléven vagyok túl) Eddig csak szóbeli vizsgákon vizsgákon kérdezték a nevünket, illetve ha emailt kell írni valamelyik oktatónak, akkor ott leírom, de valószínűleg ilyenkor nem tudja archoz kötni a nevet.
jan. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, nálunk ez nem szokás (BME) bár tény hogy nagy egyetem, sok értelme nem lenne ha tárgyanként 100-200 ember bemutatkozik az oktatónak, kicsi egyetemeken lehet szokás. Ha pl emailt írsz neki, és konkrétan valami személyes ügy van ahol fontos hogy te ki vagy (nem írtak be jegyet, nem férsz valamihez hozzá) ott illik úgy kezdeni az emailt hogy leírod hogy ki vagy, milyen órán, (milyen kurzuson ha több van)
jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk sose kellett bemutatkozni, de akik sokat tanitanak megtanuljak a nevunket.
jan. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Levelezős vagyok egy kis létszámú szakon. Nálunk az összes új oktató kért eddig bemutatkozást.
jan. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!