Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek egyetemen elsőévesen...

Nektek egyetemen elsőévesen az első órákon be kellett mutatkozni, pl. hogy hívnak, honnan jöttél, miért ezt a szakot választottad?

Figyelt kérdés
Légyszi az egyetem nevét és karát is írjátok le
2019. jún. 2. 15:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme nem lett volna, nagy egyetem nagy szakjára járok, ahol egy szakból egy évfolyam több mint száz fő, mármint csak a nappalisok.

SZE-AHJK Győr

2019. jún. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem anno egy ilyen kurzusom volt legelső félévben (csak nevet kellett, meg vmi plusz infó, hogy mi a hobbid v ilyesmi). Ez egy gyakorlati óra volt (~15 fős), de máshol nem volt ilyen. Nem annyira jellemző ez, hiszen felnőtt emberek vagytok.


SZTE-TTIK

2019. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nálunk a szemináriumokon szinte mindig be kell mutatkozni (akár későbbi félévekben is előfordult), ki vagy, mi vagy, honnan jöttél, mit szeretsz csinálni, hogyan viszonyulsz az adott tárgyhoz stb., de volt olyan tanárom, aki előadásokon is mindig megkérdezte ezeket egyesével.

PTE BTK

2019. jún. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szabvalon volt. -körbe kellett ülni és úgy -beszélnie mindenkinek. Elég hülyeségnek tartottam.
2019. jún. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl. adott tanárszakpáron 18-an kezdtünk, ismertük egymást, a többieket pedig az idők folyamán, mert voltak közös előadások és szemináriumok is. Csak kis létszámú szakokon működik.--KRE
2019. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyetlen szemináriumon volt ilyen harmadévesen, 30-40 hallgató volt, nagyrészt ismertük egymást már, néhány foszk-os gólya volt csak. El kellett mondani a nevet, hányadik évünk ez meg talán valami érdekességet, de elég felesleges dolog volt

PE-GTK

2019. jún. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonymousreview60 ***** válasza:
A tanárt nem érdekelte. Az évfolyamtársakat se nagyon. Ez nem kisdedóvó.
2019. jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
én meg szoktam kérni minden új csoportot, hogy mutatkozzon be, de ez gyakorlatra vonatkozik, előadáson nyilván nem
2019. jún. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak egy tárgyon kezdtünk úgy, hogy mentünk körbe és mindenki mondott 2 szót magáról. De ez inkább a tanárnak szólt, nem a csoporttársaknak. Ki honnan jött, mit csinált egyetem előtt, mit vár a szaktól, mi akar lenni. De csak 8-10-en voltunk össz-vissz, ha többen vagyunk nyilván nem pazaroljuk az időt.

A többi tárgynál nem volt ilyen, csak ennél az előadónál.

2019. jún. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Nálunk gyakorlatokon a legtöbbször be kellet mutatkozni, amikor új tanárhoz kerültünk. (értsd: első félévtől az utolsóig kb) Mindig nagyon utáltam ezeket, de érthető, hogy a tanár is tudni szeretné ki aza 15 fő, akikkel szemben ül.

ELTE-BTK

2019. jún. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!