Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik egyetemre és szakra...

Melyik egyetemre és szakra éri meg továbbtanulnom?

Figyelt kérdés
11.-es vagyok, szóval pont egy évem van eldönteni, de szeretném minél előbb kitalálni, mert egy év múlva ilyenkor már jelentkeznem kell. Szóval a történelem és az angol az a két tárgy amit szeretek és jó is vagyok belőle. A matek pedig az amit messziről el szeretnék kerülni, mert egyeltalán nem megy. Törit jobban szeretem, mert azt tényleg azért tanulom mert élvezem, angolt pedig azért mert szeretnék minél több helyre elutazni, illetve külföldön dolgozni később. Ezek alapján milyen szakot ajánlotok? Pesti vagyok, és itt szeretnék főleg maradni. Tanár fix nem szeretnék lenni.
jan. 29. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
40%

"Ezek alapján milyen szakot ajánlotok?"


Ezek alapján felesleges egyetemre menni, csinálj meg egy angol felsőfokot + végezz valami piacképes szakmát pl: burkoló, festő, CNC esztergályos, 1000x piacképesebb leszel mint bármelyik értéktelen fos diplomával amit angol-töri vonalon lehet kapni. Azzal a diplomával max valami értéktelen irodai adminisztrátor lehetsz 230 nettóért.

jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
Lehetsz régész vagy történész, de azzal nem nagyon fogsz külföldre utazni, sőt, megélhetési gondjaid is lehetnek. Lehetsz jogász, azzal akár utazhatsz is. Mehetsz anglisztikára. Nagyjából ezek a lehetőségek.
jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!