Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nincs már olyan általános...

Nincs már olyan általános iskola az országban, ahová a szülő bekisérheti az alsós gyermekét? Bevett szokás, hogy délután a sulik előtt várakoznak a szülők, és egyesével adják haza a gyerekeket?

Figyelt kérdés

jan. 31. 22:24
 1/6 anonim válasza:
0%
Igen, van privátban szívesen segítek.
jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Sajnos biztosan van még olyan.
jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy újabban egyes szülők (kisebbség, nem kisebbség) mit csinálnak vagy mit nem. De elég komoly, hogy látom fél órákat várakozni a szülőket, hogy egyesével átadják a gyereket. Biztonságos, nem kétlem, de hogy ezt munka mellett hogy csinálják? Bocs főnök, nekem 1 órával hamarabb le kell lépnem, mert megyek a suliba a gyerekért, az utcán sorba állok?
jan. 31. 22:45
 4/6 anonim válasza:
83%

A gyermeket hamarabb az önnek megfelelő időpontban elhozhatja.

Ha nem és 4-re megy érte akkor pedig a megfelelő pedagógus lehozza őket az udvarra, és a szülőknek átadja sorrendben ahogy érkeznek akár egyszerre 5-10 gyereket is elenged ha a gyermek oda megy, és szól hogy itt van anyukám.

jan. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Értem már. Akkor mégsem félóra.
febr. 1. 06:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyugodt lehetsz benne, hogy nem lassítják direkt a folyamatot. Ők is mennének már haza. ;-)
febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!