Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megtetszett egy egyetem(NKE)...

Megtetszett egy egyetem(NKE) ,de észrevettem, hogy kizáró ok: 155cm és 50kg alatt lévők. Én elvileg 155cm vagyok, viszont 50kg soha az életbe nem leszek meg genetika miatt, szerintetek akkor erről fixen mondjak le? És fix hogy nem vennének fel?

Figyelt kérdés

febr. 4. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a szövegértés teljes hiánya is kizáró ok.
febr. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pár hónap edzőtermi edzés csodákra képes. Gondolom nő vagy. En férfiként sem híztam ehettem bármennyit. Elkezdtem edzeni , figyelni minimálisan legalább arra, hogy normális szénhidrát meg feherje legyen a kajámban. Persze ezek mellett ettem ami jól esik. Es hoppá, pár hónap alatt elkezdtek rám feljönni a kilók , pedig mennyiségre sztem nem ettem sokkalta többet mint előtte. Egy 15 kilóval nehezebb vagyok azóta, persze évek voltak. Az első 5 kiló az pikk pakk feljött. Edzes nélkül a kaja meg sztem csak átment rajtam. Es igen, nőként is nyugodtan le lehet járni, rengeteg csaj jar mar le termekbe. Es túl izmosak sem lesznek egyből, nőként azert sz nehez ügy, ettől nem kell félni.
febr. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze vannak extrém esetek, betegségek, genetikai dolgok amik sokakat érintenek. De sztem jóval kevesebbeket mint ahogy sokan gondoltak. Engem is sokan genetikusan vékonynak gondoltak és én is magamat. Erre hoppá, csak kiderult hogy fizikai behatas kell csak (súlyzós edzés) és csak megindul a tömeg..
febr. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!