Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Bp. Semmelweis egyetem nőgyógy...

Bp. Semmelweis egyetem nőgyógyászat (baross utca). Mostanság voltatok 12 heti genetikain és kombinált teszten?

Figyelt kérdés

Tapasztalatokat szeretnék kérni, tényleg olyan szörnyű, ahogy sokan mondják? Pénteken megyek és kicsit aggódok, illetve mondták telefonon hogy majd egyből kopogjak be az orvoshoz. Ami számomra fura, nem nekik kéne szólítani?

És még annyi, hogy melyik épületbe kell be mennem? Soha nem voltam ott.



#ultrahang #kombinált teszt #12.heti genetikai
2022. júl. 20. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Genetikai tanáccsadáson voltam ott amnio előtt..


Nekem azon felül, hoy itt mindenki problémával volt emitt mondenki tiszta stressz volt, plusz nagyon daráltak minket az asszisztensek minden rendben volt.

Teljesértékűen fogllkoztak velünk.

Nem kapkodott a soki, megnyugtatott végül az amniot sem tartotta indokoltnak, csak ha ragaszkodtam volna hozzá.


Nekem pozitív tapsztalt volt.

2022. júl. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:)

22-én megvolt a vizsgálat.

Az orvosokkal/aszisztensekkel nem volt gondom, kedvesek voltak és segítő készek. Egyedül a recepciós hölgy aki rossz helyre küldött úgy hogy kétszer megkerdeztük hogy biztos-e. És azt mondta nincs más. Hát persze az alagsorba kellett mennünk. Miután végeztünk az uh-val a terhes ambulanciara küldtek. Meg kérdeztük a recepcióst merre van. Olyan nincs 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ de ezen kívül tényleg nem volt gond 😊

2022. júl. 30. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Bocs az elírások miatt


Igen, tényleg a recepció az megér egy külön misét

2022. júl. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem tudom aktuális e még, de én kétszer voltam. Egyszer egy némi herpesz miatt ahol egyből a rendelkezésemre álltak, normálisan foglalkoztak velem, szépen beszéltek velem . Másodjára egy missed ab műtét miatt. Este 8kor mentünk be. Az orvos kelés után is normálisan beszélt velem . Szépen és nyugodtan vizsgált meg és mikor elmondta, hogy mi lesz akkor emberien bánt velem. Altatáskor is kedvesen beszéltek velem . Műtét után még egy bugyit és betétet is kaptam amit ők adták rám mert annyira kába voltam. Reggel 6kor keltettek, hogy jól érzem és magam és minden oké e. Egyedül a tisztasággal voltak bajok, de ezen kívül csillagos 5-ös az orvosok és nővérek viselkedése.
2023. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!