Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért nincs 2 felvett kurzusná...

Miért nincs 2 felvett kurzusnál még órarendi info? Ezt meddig kell megadni a tanároknak, mikor fog kiderülni? (Egyetem)

Figyelt kérdés
febr. 4. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kezdődik a szorgalmi időszak nálatok?
febr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jovo heten meg regisztracios het van. Feb 12-tol szorgalmi idoszak.
febr. 4. 19:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy jelentketlennek tunik, de orulnek, ha beirnak vegre az idopontot. Mult felevben eleg kicseszos orarendem volt.
febr. 4. 19:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ó, nyugi, nálunk még az órák felének nincs időpontja. Sőt, még ki sincs írva minden kötelező kurzusunk :D Simán van, hogy később kerülnek fel dolgok a neptunba. Türelem.
febr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
48%

Sajnos simán előfordulhat, hogy egy-egy óra időpontja a regisztrációs hét végéig nem derül ki. Vagy kiderül, de az első alkalommal az oktató közli, hogy neki ez nem jó, tegyük át máshova. Vagy a hallgatóság többsége kéri meg az oktatót az első alkalommal, hogy máshova tegye át az órát, s az oktató egy-két hallgató tiltakozása ellenére is belemegy és hivatalosan is engedélyt kér az órarend módosítására. Az oktató, illetve a többség dönt. Ez van, sajnos ilyen esetekben egy pórul járt hallgató semmit nem tehet. Ezért van az, hogy az első szorgalmi héten még a legtöbb egyetemen általában kérvény nélkül le lehet adni tárgyakat.


De végzés után a munkahelyeden is tolerálnod kell majd, hogy minden döntésedben lesznek bizonytalansági tényezők is, és mások előre nem látható módon keresztülhúzhatják a terveidet, s újra kell tervezned az egészet. Ilyen lesz a való világ is egyetem után.

febr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!