Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTÉ-n a többször felvett...

Az ELTÉ-n a többször felvett tárgyak beleszámítanak a +10% kreditbe?

Figyelt kérdés

ELTE BTK-TKK-n vagyok, 300 kreditet kell teljesítenünk 10 félév alatt és elvileg van +10%, ami szabváltárgyakra/nem teljesített kreditként használható. Logikus lenne, hogy a többször felvett és pl. második alkalommal teljesített tárgyak is ideszámítsanak, de titokban reménykedem, hogy van valami kibúvó. 😅 A tanulmányi és vizsgaszabályzatban nem találtam erre vonatkozó részt (de lehet, csak felületes voltam.) Illetve, ha jól értettem, akkor 4k valamennyi forintot kell fizetni minden extra felvett kreditért?


Ha valakinek van még konkrét információja a kreditekkel kapcsolatban, azt nagyon szívesen venném!


A válaszokat előre is köszi!



2023. júl. 10. 03:19
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Nem számítanak bele.
2023. júl. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
1, de beleszámítanak. Volt durva meglepetés nálunk is. Csak akkor nem fizet érte a végén, ha tárgyfelvételkor fizetni kellett.
2023. júl. 10. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Beleszámítanak. Kredittúllépés néven keress utána.
2023. júl. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!