Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik óvodapedagógiai egyetem...

Melyik óvodapedagógiai egyetem a legjobb, ahol szombatonként tudok tanulni?

Figyelt kérdés
Elte és Pázmány Péter főiskola, az amiről tudok, illetve a Károli, de ott elvileg pénteki napokon is van tanítás.

febr. 5. 05:35
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul vagy informálva: az ELTE-n, a Pázmányon, és a Károlin is péntekeken és szombatokon vannak a levelezős órák megtartva az óvodapedagógus szakon. Erről a felvi.hu-n meg is győződhetsz. Én az egész országban nem tudok olyan óvodapedagógus képzésről, amely kizárólag szombatonkénti órákat tart. A szombati konzultációs napok mellett tipikusan félévente 6-8 pénteki konzultációs nap is van, melyekre a munka mellett tanulóknak általában szabadságot kell kivenniük.
febr. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!