Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen igazolást fogadnak el...

Milyen igazolást fogadnak el utólag, ha nem jelenek meg egy vizsgán, amit már nem tudtam leadni? (DE)

Figyelt kérdés
febr. 6. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Olvasd el a TVSZ-t, abban leírják.

Nálunk utólag nem fogadnak el semmilyen igazolást (na jó, kórházi zárót elfogadnak ha vizsgára menet elüt a busz és két napig kómában vagy). De alapból a vizsga időpontjáig lehet leadni orvosi igazolást (emailben a TO-nak) ha esetleg pont előző este betegszel le és már nem tudod leadni a vizsgát.

febr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyira nem mentem bele a témába, mert nem aktuális, csak később hátha jól jön az infó. Annyit láttam leírva, hogy személyesen, nem tudom hány munkanapon belül lehet leadni. De azt nem, hogy mi az elfogadható igazolás.
febr. 6. 23:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem írják, hogy csak kórházi vagy szakorvosi igazolást fogadnak el, akkor a háziorvosi is megteszi. De ha biztosra akarsz menni, akkor írj egy emailt a TO-nak.
febr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!