Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az egyetemen nincs hirdetve...

Ha az egyetemen nincs hirdetve egy szak, mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az egyetemen szeretnék egy mesterképzést elvégezni, ha befejeztem a jelenlegi alapképzésem, de az van kiírva, hogy 'nem hirdetjük'.


Van esély rá, hogy elindítják, érdemes náluk érdeklődni vagy ez miatt egy teljesen más egyetemre kellene mennem?



febr. 6. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mikor végzel. Ha most, akkor nem sok esély van, hogy mégis indul, egyébként pedig változhat a helyzet a következő években.
febr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy várni kell a bizonytalanra, vagy másik egyetemet vagy képzést választani.
febr. 7. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"érdemes náluk érdeklődni"

TO-nak szerintem megérne egy email-t.

febr. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat. 3 év múlva végzek, addig reménykedem.
febr. 7. 10:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, hát addig még bármi lehet! Én most olyan képzésre járok, amit sokéves szünet után tavaly indított újra az egyetem, úgyhogy felesleges ennyire előre idegeskedned :)
febr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A közelmúltban meghirdették, az előző években? Vagy pedig pl. már 15 éve meg sincs hirdetve? Ha már huzamosabb ideje nincs meghirdetve, akkor szerintem kevesebb rá az esély, de persze érdemes megkérdezni, avval nem veszítesz semmit sem.
febr. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!