Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha módosítom az érettségi...

Ha módosítom az érettségi jelentkezésnél az egyik tantárgyat emeltre, akkor csak a különbözetet kell fizetni?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem két tantárgyból érettségire. Az egyik emelt angol, a másik pedig egy másik tárgy sima középszinten. A jelentkezést hitelesítettem, befizettem 106 ezer forintot. A közép szintű ugye 40 ezer, az emelt pedig 67 ezer. Kifizettem nekik bankkártyával. Viszont most tudtam meg, hogy nem is sokkal nehezebb az emelt az adott tárgyból, és így igazából jobban megérné mindkettőt emelten csinálnom. A lényeg, hogy ha módosítom a jelentkezést és átírom a tárgyat emeltre, meg kell várnom amíg a teljes összeget vissza utalják és fizessek újra, vagy pedig csak a különbözetet kell kifizetnem? Így lenne logikusabb, de nem bízok a rendszer logikusságában teljesen :D
febr. 12. 18:22
 1/2 A kérdező kommentje:
elírtam, 107 ezret fizettem be, bocsi :D
febr. 12. 18:22
 2/2 A kérdező kommentje:
már megcsináltam, köszi. 27 ezret kellett csak pluszba, tehát csak a különbözetet kérik, így logikusabb is.
febr. 12. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!