Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Valaki tud mondani JÓ középisk...

Valaki tud mondani JÓ középiskolai kollégiumokat Debrecenben?

Figyelt kérdés
Fontos lenne!!

#középiskola #kollégium #Debreceni középiskolai kollégium
febr. 17. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy "JÓ"? Én a Gulyás Pálban laktam, szerettem.
márc. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1-es,úgy értettem,hogy,ahol reálisak a szabályok,valamilyen szinten a higiéniába is hangsúlyt fektetnek (pl.nincsenek lehányva a falak vagy nem penészesek) illetve hogy nem 12 embert raknak 1 szobába,mert én most egy olyan közéspiskolába járok,aminek van kollégiuma,csak én nem vagyok ott és mondták,hogy van 3 szoba amiben 12 lány van és hogy őszinte legyek,ez nem hangzik valami jól...
márc. 2. 13:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy jellemző a 12 ágyas szoba. Inkább a 3-4. A Gulyásban négyágyasak. A higiéniát jó közepesnek találtam, igaz ez a fiúknál volt, ahol előfordult, hogy a zuhanyzóba hugyoztak, vagy a romlott kaját beleborították a kukába. A lányoknál talán jobb volt a helyzet. Szigorúnak nem mondanám.


Amúgy nem biztos, hogy mindenhol tudnának fogadni, bár persze néhány hely mindig szabad lehet évközben. Lehet, azt mondanák, hogy nem vesznek fel, mert az iskoládnak amúgy is van kollégiuma. Szerintem keresgélj elsősorban az iskolád közelében lévő kollégiumok között, hívd fel őket, hogy felvennének-e. Aztán kérj látogatási lehetőséget, meg szokták engedni, hogy délelőtt elmenj, megnézd belülről, és eldöntsd, teszik-e vagy sem.

márc. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,egyébként nem mostanról van szó,jövőre mennék és nem most év közben.
márc. 2. 21:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!