Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jelentkeztél felsőoktatásba?...

Jelentkeztél felsőoktatásba? Ha igen, melyik korosztályba tartozol?

Figyelt kérdés
Kis mini közvélemény kutatás :-)
febr. 18. 05:29
A kérdező szavazást indított:
18-25
26-40
41-52
53-65
65+
25 szavazat
 1/8 Gál Gábor 2024 válasza:
Mármint most vagy bármikor?
febr. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Kellene, de nem volt kedvem. Talán jövőre. 41-52.
febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%

Most végeztem (decemberben volt a diplomaosztóm), ezért idén nem jelentkeztem. De azon gondolkodom, hogy bejelentkezem valamelyik egyetemre oktatónak. Meglátjuk.


50F

febr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
66%
Most nem. Tavaly jelentkeztem, most elsőéves vagyok így 41 évesen.
febr. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
30%
46. Idén kezdtem Igig szakon, tekintve, hogy mindenből kb tanulás nélkül levizsgáztam ötösre, belevágok a jogba. Vállalkozóként magam osztom be az időmet, akkor tanulok, amikor akarok. Könyvelő/adótanácsadó/adószakértő végzettségem van, mindig szerettem a jogi tárgyakat, kimondottan könnyen értelmezek és tanulok jogszabályokat.
febr. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%

#5

Az egyetem elején azt hittem csak a gyerekeknek van nagy arcuk. 😃

febr. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
6, 90% feletti volt minden vizsgám ott, ahol halomra buknak mások. Csináld utánam, aztán ugass.
febr. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%

#7

Dehogy. Én már rég elvégeztem amit el kellett, ezért tudom, hogy konolytalan vagy. 😃🤡

febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!