Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A győri Széchenyi Egyetem...

Horvathedina kérdése:

A győri Széchenyi Egyetem nyílt napjára nem tudtam elmenni.Még nem döntöttem el, hogy Informatika vagy Építész szakra jelentkezzek. Erről a két szak mi derült ki a Nyílt Napon? Felsőbb évfolyamosok válaszoltak a kérdésekre?

Figyelt kérdés

jan. 18. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Lényegében igen diákok és egy-két tanár is jelen lehet ilyenkor és standok vannak felállítva karonként esetlegesen szakon ként, ahol interaktív vagy elég látványos elemeket is lehet látni pl mérnöki vagy természettudományi vagy egészségügyi standoknál. Itt fel tudod tenni kérdéseidet és vagy tudnak rá válaszolni vagy nem. Minden esetre nagyon érdemel elmenni egy ilyenre, mivel sokat segít a választasbán.
jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Infohoz képest az építészet (épìtő is) jócskán alulfizetett. De akár irhattam volna villamos,mechatro, gépész mernok szakokat is. Ezen a területen végeztem sajnos én is, így látom a dolgokat. Alkalmazotti tervező berek elég kozepszeruek . És sok tervező iroda cserében meg be sem jelent rendesen, hanem borítékba adja a fizu egy részét. Epìtésvezetés az jobb ilyen szempontból, de ott, pláne kiemelt projekteken a magánélet megsinyli , napi 10 óra sok helyen neha szombatozás is. Sztem ha 5 év távlatban nézzük a fizetést akkor mondjuk egy villamos vagy infós mérnök már 600-700 nettonal is járhat, egy epitesz meg alkalmazottként orulhet 450nem is ha bejelentve megkapja. Perzse ezekről nyílt napokon nem igen beszélnek
jan. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen önkormányzati helyeken ahol közszféras bertabla szerint fizetnek ott meg meg sem említem inkább a béreket. De neten elérhető a bertabla. Ismertem epitoipari mérnököt aki 200 nettoert üldögélt epiteshatosagi osztályon.
jan. 22. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!