Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kodolányi vagy PPKE anglisztik...

Kodolányi vagy PPKE anglisztika levelező?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ki melyik egyetem anglisztika szakát ajánlaná levelező formában? Tapasztalatok érdekelnének! Köszönöm előre is!



febr. 20. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezek közül inkább a Pázmány.
febr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pázmány.
febr. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Tudnátok indokolni is esetleg? :) Valaki odajárt közületek?
febr. 22. 16:39
 4/5 anonim ***** válasza:
#2.vok,szülő vagyok,a lányom is felvételi előtt áll.Sokat olvastam a témában,elmentünk Educatiora,ezek alapján ajánlottam a Pázmányt.Biztosan lesz olyan is,aki saját tapasztalatai alapjám ír választ.Gondolom nem idén érettségizel,mert akkor már késő lenne érdeklődni.Azt javaslom jövőre menj el Educatióra,nyílt napokra,a saját tapasztalataid alapján dönts.Sok sikert!
febr. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kodón végeztem 10 éve, igaz, más szakon, de a helyedben nem mennék oda.


Nem vmi jó jel, hogy tavaly elveszítették a bpi épületüket, meg hogy lemondott a rektor.

márc. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!