Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE ÁOK! Mesélnétek róla?...

PTE ÁOK! Mesélnétek róla? Mennyire nehéz bekerülni az új rendszer szerint? Könnyebb a többi orvosihoz képest? Lakhatásra terén mik a lehetőségek?

Figyelt kérdés
Bármit szívesen meghallgatok, főleg odajárók véleménye érdekelne a teljesíthetőség és az egyetemi élet szempontjából.

márc. 1. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Az orvostanhallgatóknak minden egyetemen ugyanazt kell tanulniuk.


Ha már úgy áll hozzá valaki, hogy melyik egyetemen lehet megúszni a kőkemény

tanulást, főleg orvosin,

Isten ments, hogy valaha ember kerüljön a kezeik közé.

márc. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 nem erre irányult a kérdésem, csak kiváncsi vagyok, hogy mekkora a különbség pl a Sotehoz képest. Szó sem volt megúszásról. Azt is hallottam, hogy első félévben az előbbin nincs anat, ezért teljesen jogos a kérdésem.
márc. 1. 01:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Amúgy tök jó hogy direkt bennfentes véleményeket kértem, erre idejössz belekötni a kérdésemre
márc. 1. 01:38
 4/5 A kérdező kommentje:
*be
márc. 1. 01:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az első vagyok, POTE-ra járok és attól, hogy itt csak második félévben kezdődik az anat meg a szövet, ugyanazt az anyagot kell itt is megtanulni mint Pesten. Semmivel se könnyebb itt elvégezni az orvosit. Amúgy érdemben összehasonlítani a két egyetemet csak az tudná aki mindkettőt elvégezte.

A ponthatárok valószínűleg változni fognak az új pontszámítás miatt, de bekerülni ugyanolyan nehéz lesz most is mint az előző években.

Van több kollégium amire lehet pályázni, de nem könnyű bekerülni. Egyébként marad az albérlet.

márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!