Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akkor mostantól mire jó a...

Akkor mostantól mire jó a levelezős diákigazolvány?

Figyelt kérdés
Eddig legalább tudtam 50% kedvezménnyel utazni az egyetem és az otthonom között, de most az új tarifarendszerrel ez is megszűnt. Tudtok bármiről, amire még használni lehet ezek után 25 éves kor felett? Mert már azon gondolkozom, van-e így értelme átvenni a matricát, vagy azzal is csak az idő megy.

márc. 2. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalataim szerint vannak múzeumok, itthon és külföldön is, ahol a levelezős diákigazolvánnyal is lehet kedvezményes belépőt kapni. Hasonló a helyzet egyetemi és közkönyvtárak tagdíjai esetén. S a múzeumi belépők és könyvtári tagdíjak esetén ez gyakran jelentős kedvezményt, például félárat jelent.
márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok mindenre nem. Debrecenből járok levelezőre Pestre, 4000 forinttal kerül többe a jegy mostantól. Múlthéten 6500 Ftból megjártam, most ez 11000 forint lesz. Igaz, 1.osztályról van szó.
márc. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
márc. 2. 21:25
 4/5 anonim ***** válasza:

#2: Gondold meg, hogy vármegyejegyekből nem jössz-e ki olcsóbban, mint országjegyből!

Illetve nézd meg az információkat itt:

[link]

márc. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: Köszönöm a tippet! :)
márc. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!