Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak nálunk nem jelentek meg...

Csak nálunk nem jelentek meg még a neptun-ban az elbírált tavaszi ösztöndíjak?

Figyelt kérdés

Amikor jelentkeztem (szociális) (február elején) az volt írva, hogy 03.05.-én utalják a februári és a márciusi pénz.

03.07. van és még semmi nem jelent meg a neptunban.


Korábban a Pénzügyek- Ösztöndíjak fül alatt legalább a tétek ki volt írva, hogy mennyit vagy hogy kapunk-e.

Nem is értem, hogy miért kell ezt a HÖK-re bízni, akik javarészt nem is értenek hozzá.

Most is vagy 5x visszaküldték, mit javítsak, holott jó volt csak ők még nem láttak olyat. (Persze, hogy nem mivel nem olyan a családi hátterük meg szerintem közük sem lenne hozzá.) Arról nem beszélve, hogy ők megkapják a HÖK pénz, amit elvállaltak és pluszban szociális ösztöndíjat is intéznek maguknak, mivel ők döntik el ki kap, és természetesen maguknak is osztanak, holott előtte félévekben nem kaptak (amikor nem ők voltak a HÖK-ösök) csak most elvállalták és természetesen sajátmaguknak is osztanak, amivel csak annyi probléma van, hogy aki tényleg rászorul sokkal kevesebbet kap, csak azért, mert ők azt gondolják mekkora poén, hogy maguknak is osztanak. Holott anyuka fogorvos, apuka cégvezető igazgató csak éppen elváltak, ez az egyetlen egy indok. De mindkét szülő támogatja. Aki meg esetleg a nagyszüleivel él, nincsenek szülei szerintem sokkal rosszabb helyzetben van, nagyon nem szeretem ezt az igazságtalanságot, meg azt sem, hogy ezt miért olyan hallgatók döntik el, akik nem is értenek hozzá. Nekem is írták, hogy ilyen meg olyan igazolást vigyek, ami nem is létezik csak ők kigondolták, hogy valami papírt még bekérnek...


Tehát nálatok sem jelent még meg a neptun-ban az ösztöndíj alatt a tétel, hogy milyen összegben fog érkezni? Vagy esetleg már meg is érkezett?


márc. 7. 15:17
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!