Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Frissen végzett pszichológuské...

Frissen végzett pszichológusként mennyire lehet óvoda illetve isoklapszichológus állást találni?

Figyelt kérdés
Én mindenkitől konkrétan mást hallok, valaki azt mondja hogy nagyon nehéz és sok frissen végzett pszichológus nem talál állást, valaki viszont pont azt, hogy nagyon kevesen akarnak iskolákba/ovikba menni és emiatt sok a szabad hely
márc. 14. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de frissen végzett pszichológusként én inkább valami tovább- vagy szakképzést keresnék először, mielőtt dolgozni megyek, mert az 5 éves pszichológusképzés önmagában nem készít fel erre a munkára sajnos.
márc. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy én tapasztalatom, iskolapszichológusnak pont a friss diplomások mennek, a többiek már magánpraxist építenek, vagy van is nekik.
márc. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyes, ahhoz hogy szakképzésre menj kell valami munka viszont
márc. 14. 11:36
 4/4 anonim válasza:
Ez attól függ, hol laksz. Budapesten mindig találni munkát. Mashol már kevésbé, nincs miben válogatni, ami azért elgondolkodtató, mert vannak nagyon problémás helyek, ahol főleg hátrányos helyzetű gyerekekkel kell foglalkozni. Ez azért pályakezdőkent más nehézségi szint, mjnt bejutni egy gimnáziumba; bàr a legtöbb ilyen helyre kapcsolotokon àt lehet jutni. Baràtnőm is 2 év múlva kapcsolatépítési készsége miatt egy magán általános iskolába fog dolgozni, ahol a fizetése is kiemelkedő lesz. :)
márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!