Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van olyan fősuli ahol ezoterik...

Van olyan fősuli ahol ezoterikus dolgokat tanítanak (szinte csak azt)? Ha igen akkor hol van ilyen? És milyen átlaggal lehet odabejutni? Vagy h kereshetnék rá neten?

Figyelt kérdés

Gondolok én most számmisztikára, tenyérjóslásra, asztrológiára, és hasonlókra.

Az is jo am ha leírjátok a suli nevét(már ha létezik ilyen:)) és én majd kikeresem.

Előre is köszii.


2009. jan. 4. 21:02
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Találtam neked egyet: [link]
2009. jan. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, már olvasgatom, nagyon tetszik.
2009. jan. 4. 21:27
 3/9 anonim válasza:
76%
Figyelem!!! Az előbb próbáltam meglátogatni a honlapot, 2x nem engedte a nod megnyitni a lapot. Nem véletlenül: trójai vírus miatt letiltott. Kedves kérdező, egy jó tanács, most futtasd le a n.32-t vagy vmi más progit, mert tuti a fertőzés..holnap már nem biztos, hogy feláll a géped.
2009. jan. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jujj köszi h figyelmeztettél, megcsinálom.
2009. jan. 4. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én találtam a lapot, google segítségével kerestem rá ("ezoterika főiskola" címszavakkal). Nekem is van valósidejű vírusirtó a gépen (avast), nem jelzett semmit, simán meg tudtam nyitni. Azért végigfuttatok én is egy vírusirtást, köszönöm a figyelmeztetést. Bár nem valószínű, hogy közvetlenül az oldalról jött a trójai, állítólag most már simán netkapcsolattal is jönnek. Ha mégis bárkinek az oldal miatt lett vírusos a gépe, ezer bocs.
2009. jan. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tnap voltam az oldalon, utána lefutattam az írtot, de szerencsére semmit se talált. Ám nagyon tetszik az a suli:) Igaz h messzevan(Debrecen-Pest) de majd megoldom..:)
2009. jan. 5. 12:24
 7/9 anonim válasza:
68%
Én ma is kipróbáltam és ma is letiltotta a webcímet :(
2009. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én azota is sűrűn feljárok rá, és no problem.
2009. jan. 11. 19:14
 9/9 anonim válasza:
még csak az kéne
2023. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!