Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan kereshetnék pénzt?

Hogyan kereshetnék pénzt?

Figyelt kérdés
15-éves fiú vagyok és középiskola mellet kéne valami kisebb munka amivel esetleg pénzt tudnék keresni. Kb.: 20.000 Ft.-t kéne.
2011. okt. 14. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
kérj anyádtól
2011. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fűnyírás, kutyasétáltatás, bevásárlás, szórólap osztás, reklámújság kihordás.
2011. okt. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
bankrablás, betörés, kocsilopás, drogkereskedés
2011. okt. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
lányfuttatás, dílerkedés, uzsora, fegyver
2011. okt. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehetőleg értelmes válaszokat...
2011. okt. 14. 16:49
 6/6 anonim ***** válasza:
15 évesen nagyon ritkán adnak diákmunkát, én anno csak címerezni mehettem, de akkor is úgy, hogy majdnem 16 voltam már és ugye az csak nyári munka. De azért megpróbálhatod, mindenképpen regisztrálj minél több munkaközvetítői irodában illetve diákszövetkezetnél és utána csak rajtuk múlik a dolog. Arra készülj fel ,hogy semmi olyat nem kapsz, hogy Tesco árufeltöltő, mert még túl fiatal vagy. Esetleg mehetsz szórólapozni, de abból nem hiszem, hogy kijön a havi 20ezer. De azért próba cseresznye :)
2011. okt. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!